×
×
 

Träffa teamet

Det här är vi

Ett sammansatt team med varierande erfarenheter, utbildningar, språk och kulturer.
Våra olika bakgrunder ger oss styrka i det vardagliga arbetet, då vi jobbar tätt ihop i olika konstellationer.

Agneta Pettersson

Arkitekt MSA

 

+46 (0)704 221 361
agneta@urbandesign.se

ALESSANDRA MILAZZI

ARKITEKT SAR/MSA Tjänstledig

 

+46 (0)8 500 015 34
alessandra@urbandesign.se

Emili Rejsjö

Arkitekt SAR/MSA

 

+46 (0)70 467 03 66
emili@urbandesign.se

Erik Jarlöv

Arkitekt SAR/MSA VD & Partner

 

+46 (0)708 277 704
erik@urbandesign.se

Helena Glantz

Arkitekt SAR/MSA Processchef & Partner

 

+46 (0)704 869 122
helena@urbandesign.se

Johanna Maciaga

Administration

 

+46 (0)8 5000 15 30
johanna@urbandesign.se

Laura Hidalgo

Arkitekt

 

+46 (0)70 141 14 92
laura@urbandesign.se

Le Song

Arkitekt MSA

 

+46 (0)73 239 32 21
le@urbandesign.se

Livia Winkler

Arkitekt SAR/MSA

 

+46 (0)73 362 38 36
livia@urbandesign.se

Maja Knochenhauer

Arkitekt SAR/MSA

 

+46 (0)733 888 637
maja@urbandesign.se

Martin Malm

Arkitekt MSA

 

+46 (0)733 38 34 32
martin@urbandesign.se

Meri Serra

Arkitekt SAR/MSA

 

+46 (0)705 95 45 41
meri@urbandesign.se

Michael Lee Dudley

Arkitekt SAR/MSA Operativ chef & Partner

 

+46 (0)723 959 391
michael@urbandesign.se

Ricard Aronsson

Arkitekt/BIM Manager

 

+46 (0)705 824 035
ricard@urbandesign.se

Sanna Fogelvik

Arkitekt SAR/MSA

 

+46 (0)72 991 68 00
sanna@urbandesign.se

Teodor Åström

Arkitekt SAR/MSA

 

+46 (0)704 131 437
teodor@urbandesign.se

Thomas Touma

Arkitekt MSA

 

+46 (0)708 702 366
thomas@urbandesign.se

Tilda Herrlin

Arkitektpraktikant

 

+46 (0)70 936 72 83
tilda@urbandesign.se